Od lewej: tow. Miller, tow. Cimoszewicz, tow. Kwaśniewski w Atenach 16.4.2003 r. (źródło: twitter.com)

16 kwietnia 2003 r. w imieniu III RP komuniści podpisali traktat ateński dotyczący wstąpienia 10 krajów Europy Środkowej i Południowej do Unii Europejskiej, w efekcie oddając Polskę pod kolejny zabór socjalistycznego tworu, zaledwie 13 lat po obaleniu sowieckiej okupacji Polski.

Była to wielka ironia losu, że w imieniu niby wolnej Polski umowę podpisali towarzysze będący do ostatniego dnia członkami zbrodniczej PZPR, komunistycznej partii totalitarnego reżimu narzuconego Polsce przez sowiecką Rosję (ZSRR).

To dzięki ich wierności Moskwie i służalczym utrwalaniu sowieckiej władzy, Polska pozostawała przez 45 lat pod okupacją Sowietów. Po upadku komunizmu w 1989 r. zdołali utrzymać swoje wpływy. W 1992 r. skutecznie zablokowali poprzez tzw. „Nocną Zmianę” możliwość przeprowadzenia w Polsce dekomunizacji i do dziś piastują władzę na wszystkich szczeblach władzy, nie tylko w III RP ale również w strukturach socjalistycznej Unii Europejskiej.


Reklama


Poniżej ważne informacje dotyczące ich komunistycznej działalności, którą trudno znaleźć w zicjalnych biogramach czy na państwowych stronach. Celowo są pomijane jak by to dziś nie miało żadnego znaczenia, że był taki okres ich w życiu kiedy służyli obcemu totalitarnemu, zbrodniczemu komunizmowi.tow. Leszek Miller
Polski Żyd. W 1969 r. wstąpił do PZPR wcześniej w Związku Młodzieży Socjalistycznej (ZMS). W latach 1986–1989 pierwszy sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Skierniewicach. W latach 1989–1990 członek Biura Politycznego KC PZPR. Dziś poseł Parlamentu Europejskiego. Więcej ciekawostek z jego życiorysu i o wyprowadzeniu pieniędzy z kont PZPR przeczytasz >> TUTAJ.
(fot. Parlament EU)
tow. Włodzimierz Cimoszewicz, TW „Carex”
Syn sowieckiego agenta NKWD Mariana Cimosiewicza. W 1971 r. wstąpił do PZPR, wcześniej w ZMS. Tajny współpracownik wywiadu PRL pseudonim „Carex”. Figuruje w archiwum Zarządu Wywiadu. Nr rejestr. 13613, data rejestr. 25.09.80. Organ rejestr. wydz. II dep. I Warszawa. Nr arch. J- 8938, data archiwizacji 24.08.84. Dziś poseł Parlamentu Europejskiego. Więcej >> TUTAJ.
(fot. Parlament EU)
tow. Aleksander Kwaśniewski
Polski Żyd, syn pułkownika NKWD. W latach 1976–1977 Socjalistyczny Związek Studentów Polskich (SZSP). Od 1977 r. w PZPR na wysokich stanowiskach.  W latach 1983–1989 był zarejestrowany jako tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie „Alek”. W 1999 r. jako Prezydent RP będąc pijany, potykając się składał wieniec podczas 59. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Więcej >> TUTAJ
(fot. domena publiczna)


Marek Wróblewski

COPYRIGHT © 2020 TerazHistoria.pl. Wszelkie Prawa zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie tekstów, zdjęć lub filmów bez zgody autora zabronione!

Jeden komentarz

  1. W 2007 traktat lizboński podpisany przez ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego wzmocnił integrację eurokołchozu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *